Słowacki skrzydłowy wraca na Morąg

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018


W sobotnim spotkaniu z Huraganem Morąg (godz. 19.10) w zespole Widzewa zabraknie pauzującego za kartki Marcina Pigla. Do kadry powinien wrócić Marek Zuziak, który w meczu z Sokołem Aleksandrów (2:1) nabawił się kontuzji.Pigiel od początku rundy wiosennej miał pewne miejsce na lewej stronie defensywy Widzewa. W Zambrowie ujrzał jednak czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i w najbliższą sobotę mecz z Huraganem Morąg obejrzy z wysokości trybuny.

Z niej, przynajmniej na ławkę rezerwowych, powinien zejść Zuziak. Słowacki skrzydłowy w spotkaniu 21. kolejki z Sokołem odniósł kontuzję, został zmieniony w 37. minucie. Po urazie nie ma już śladu i jeśli Franciszek Smuda uzna, że pomocnik na treningach prezentuje odpowiednią dyspozycję, powinien włączyć go do kadry meczowej.

– Po powrocie do zajęć czuję się świetnie. Z barkiem jest już wszystko w porządku. W minionym tygodniu trenowałem z drużyną, ale na mecz z Olimpią Zambrów trener dał mi jeszcze wolne. Czekam z niecierpliwością, żeby ponownie zagrać o ligowe punkty i przypomnieć się naszym wspaniałym kibicom – stwierdził Zuziak cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: