Widzew pogratulował ŁKS awansu. Wpis na Twitterze wywołał zamieszanie

Środa, 23 maja 2018


Do klubu z al. Unii wciąż napływają gratulacje z okazji awansu zespołu do I ligi. ŁKS powodzenia w wyższej lidze życzył prezes PZPN Zbigniew Boniek, a także prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. W środę gratulacje złożył lokalny rywal.Tuż po końcowym gwizdku spotkania z Siarką życzenia za pośrednictwem Twittera złożyła Hanna Zdanowska. – Brawo chłopaki! Brawo ŁKS! Jest awans, jest 1 liga, ruszamy z budową stadionu i czekamy na derby w ekstraklasie! – napisała prezydent Łodzi.

Sukces ŁKS docenił również prezes PZPN Zbigniew Boniek. – Jako widzewiak z krwi i kości zawsze byłem zdania, że Łódź stać na dwa wielkie kluby piłkarskie. Z wielką niecierpliwością czekam na derbowe spotkanie, które mam nadzieję nastąpi jak najwcześniej. Chciałbym pogratulować i podziękować władzom klubu, sponsorom, trenerom, piłkarzom i wszystkim tym, którzy wierzyli w sukces ŁKS. Spodziewam się, że następny pierwszoligowy sezon będzie dla ludzi Łódzkiego Klubu Sportowego bardzo interesujący i pełen sukcesów. Władzom i sponsorom życzę więc wysokiego, zrównoważonego budżetu. Trenerom genialnych pomysłów taktycznych, a piłkarzom zdrowia – napisał w liście do prezesa łódzkiego klubu Tomasza Salskiego szef PZPN.

W środę do gratulacji przyłączył się lokalny rywal ŁKS. – Zupełnie byśmy zapomnieli. Gratulacje dla ŁKS Łódź za awans do I ligi po sportowej walce – napisał na klubowym Twitterze Widzew. Wpis nie wszystkim przypadł do gustu i wywołał burzę. Niektórzy doszukują się złośliwości ze strony klubu z al. Piłsudskiego. W ubiegłym roku ŁKS zajął w rozgrywkach III ligi drugie miejsce, ale ostatecznie zagrał w drugiej, działacze Drwęcy Nowe Miasto zrezygnowali z ubiegania się o licencję.Dziękujemy. Jako piłkarski lider regionu obiecujemy godnie reprezentować Łódź w pierwszej lidze – odpisał na Twitterze ŁKS.Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: