ŁKS przy komplecie publiczności będzie świętować awans do I ligi

Czwartek, 31 maja 2018


W piątek (godz. 18) piłkarze ŁKS rozegrają ostatnie spotkanie w tym sezonie. Szczególne, bo połączone ze świętowaniem awansu do pierwszej ligi. Rywalem łodzian będzie spadkowicz – Legionovia Legionowo.



Przygoda łódzkiej drużyny z drugą ligą trwała zaledwie sezon. Kibice docenili sukces działaczy, trenerów oraz piłkarzy. Na kilka dni przed meczem wykupili wszystkie bilety na spotkanie z ostatnią drużyną II ligi. Przy al. Unii zapowiada się piłkarskie święto. Na trybunie zasiądzie 5100 widzów.



ŁKS wraca na zaplecze ekstraklasy po pięciu latach. Z tego powodu po spotkaniu odbędzie się feta. Klub apeluje do kibiców, żeby po ostatnim gwizdku sędziego pozostali na swoich miejscach. W planach jest wykonanie wspólnego zdjęcia zespołu i sztabu szkoleniowego z kibicami. – Jednym z punktów ceremonii będzie wspólne zdjęcie z kibicami na trybunach i między innymi dlatego prosimy wszystkich o pojawienie się tego dnia na stadionie przy al. Unii 2 w białej koszulce oraz z biało-czerwono-białym szalikiem – zaapelował klub na oficjalnej stronie. Kibice zamierzają spełnić prośbę, co można zobaczyć na ulicach miasta.


Świętowanie awansu odbywać się będzie nie tylko po zakończeniu starcia z Legionovią. Atrakcje będą również na kilka godzin przed nim. Klub nie zapomniał również o najmłodszych kibicach.


Bilety na mecz z Legionovią rozeszły się błyskawicznie. Kibice ŁKS, którzy zamówili wejściówki przez internet, będą je mogli odebrać w dniu meczu. Kasy będą czynne od godziny 12.

ŁKS przeciwko Legionovii wystąpi niemal w najsilniejszym składzie. Trenerzy do dyspozycji mają wszystkich piłkarzy, oprócz Kamila Rozmusa, który musi pauzować za kartki.

Fot. Cyfrasport



DODAJ KOMENTARZ: