Czterech piłkarzy żegna się z ŁKS

Wtorek, 12 czerwca 2018


Działacze łódzkiego klubu podjęli decyzję o zakończeniu współpracy z czterema piłkarzami. Dwóch z nich dołączyło do ŁKS przed poprzednim sezonem. Najdłużej przy al. Unii grał Paweł Pyciak.Paweł Pyciak dołączył do ŁKS na początku 2016 roku. Od razu stał się podstawowym zawodnikiem zespołu z al. Unii. W ostatnim sezonie rozegrał 22 spotkania, z czego w 17 wyszedł w podstawowym składzie.

Z klubem żegna się także Damian Guzik, a także Tomasz Margol i Filip Burkhardt. Dwaj ostatni dołączyli do ŁKS po awansie do 2. ligi. Nie wnieśli w grę drużyny zbyt wielu pozytywów. Szczególnie Burkhadt, który po raz ostatni na boisku pojawił się 26 listopada ubiegłego roku. Na boisku spędził zaledwie 230 minuty.

Margol, który do ŁKS przyszedł z Rakowa Częstochowa, zaliczył na boiskach 2. ligi 21 występów, z czego 13 z nich rozpoczął w podstawowym składzie.

Guzik, jako młodzieżowiec, grał najwięcej. W poprzednim sezonie 27 razy pojawiał się na boisku, 12 od pierwszej minuty, zdobył dwie bramki. W tym cenną w Radomiu, dającą na trudnym terenie remis 1:1.
Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: