ŁKS znalazł następcę Pyciaka

Środa, 20 czerwca 2018


Po zakończeniu sezonu Paweł Pyciak pożegnał się z ŁKS, zadecydowały o tym sprawy osobiste. Z naszych informacji wynika, że wkrótce do łódzkiego klubu dołączy piłkarz, który ma zastąpić w kadrze prawego obrońcę.Po awansie do I ligi Pyciak postanowił rozstać się z łódzkim klubem. – W tym miesiącu biorę ślub. Ze względu na dalsze życie rodzinne zdecydowałem się zostać w Krakowie, w moim rodzinnym mieście. Po wspólnej rozmowie z narzeczoną stwierdziliśmy, że to będzie najlepsze rozwiązanie – tłumaczy decyzję zawodnik.

Według naszych informacji ŁKS znalazł już następcę Pyciaka. Jest nim 23-letni piłkarz Siarki Tarnobrzeg, Jan Grzesik. To prawy obrońca, który w poprzednim sezonie rozegrał na boiskach drugiej ligi 28 spotkań, z czego aż 25 w pełnym rozmiarze czasowym. Zdobył w nich dwie bramki. W sezonie 2016/17 Grzesik również był podstawowym zawodnikiem Siarki. Zagrał w 32 spotkaniach, we wszystkich wychodził w podstawowym składzie. Strzelił jednego gola.

Grzesik jest wychowankiem zespołu Małapanew Ozimek. Grał jeszcze m.in. w Zagłębiu Sosnowiec i rezerwach Legii.W środę kontrakt z łódzkim klubem przedłużył Mateusz Gamrot. Ofensywny pomocnik podpisał umowę obowiązującą do końca czerwca 2019 roku.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: