Sympatyczne spotkanie po latach byłych zawodników ŁKS

Poniedziałek, 25 czerwca 2018


Były reprezentacyjny obrońca Tomasz Kłos jest jednym z ekspertów TVP podczas mistrzostw świata. W Rosji miał okazję spotkać dawnego kolegę z ŁKS Łódź, obecnie zawodnika FC Barcelony – Paulinho. Telewizja na swojej stronie internetowej zapowiada, że po zakończeniu fazy grupowej Kłos przeprowadzi wywiad z brazylijskim zawodnikiem.30-letni Paulinho występował w ŁKS w sezonie 2007/08.. Wypożyczony był na rok z FC Vilnius. W barwach łódzkiego klubu rozegrał 17 meczów, z czego w 13 wychodził w podstawowym składzie. Zdobył nawet bramkę, ale nie w lidze, tylko w rozgrywkach o Puchar Polski, ze Startem Otwock – zresztą zwycięską. Asystował przy niej Robert Szczot.

Po jednym sezonie odszedł, i choć minęło już trochę czasu, wciąż z niektórymi piłkarzami utrzymuje kontakty, mi.n ze Szczotem. Jak się okazuje Paulinho rozpoznaje byłych klubowych kolegów. Jak widać na umieszczonym przez telewizję filmie, bardzo serdecznie przywitał się z Kłosem. – Musiałem go wychować w Polsce – żartował Kłos. Paulinho przyznał natomiast, że nie pamięta już języka polskiego.

Spotkanie miało miejsce przed meczem Polska - Kolumbia. Kłos śmiał się bowiem, że jeśli Brazylia marzy o zdobyciu mistrzostwa, będzie musiała pokonać naszą reprezentację....
DODAJ KOMENTARZ: