Humerski z nowym kontraktem. Jest też nowy piłkarz

Sobota, 30 czerwca 2018


Maciej Humerski dobrymi występami w rundzie wiosennej sumiennie zapracował na przedłużenie kontraktu z Widzewem. Działacze łódzkiego klubu podpisali z zawodnikiem umowę obowiązującą do końca czerwca przyszłego roku.Bramkarz jest wychowankiem Widzewa. W swojej karierze występował w: KS Paradyż, Włókniarzu Konstantynów Łódzki, Piaście Gliwice, Concordii Piotrków Trybunalski, Dolcanie Ząbki, Zawiszy Rzgów oraz Olimpii Zambrów. W styczniu 2017 roku wrócił do Widzewa. Po kontuzji Patryka Wolańskiego stanął między słupkami i spisywał się wyśmienicie. W rozgrywkach trzeciej ligi wystąpił w 15 spotkaniach.

To nie jedyna transferowa informacja z Widzewa. Kontrakt z łódzkim klubem podpisał występujący ostatnio w Polonii Warszawa Michael Ameyaw. – Bardzo się cieszę, że tak utalentowany młody zawodnik zdecydował się związać swoją przyszłość z Widzewem, mimo propozycji z innych klubów. To kolejny ważny ruch kadrowy z myślą o przyszłości Widzewa – mówi na oficjalnej stronie klubu prezes Przemysław Klementowski.

Pomocnik w poprzednim sezonie występował w Centralnej Lidze Juniorów. Dla Polonii zdobył dziewięć goli. W przerwie zimowej przebywał na testach w holenderskim Feyenoordzie Rotterdam. Niespełna 18-letni Ameyaw jest pierwszym piłkarzem zakontraktowanym przez Widzew po awansie do II ligi. Podpisał trzyletnią umowę.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: