Rybicki wróci do Widzewa? Odmówił pierwszoligowcowi

Wtorek, 03 lipca 2018


Jak poinformowała „Gazeta Wyborcza”, a później potwierdził to Mariusz Rybicki, jest temat powrotu zawodnika do Widzewa. Pomocnik miał również ofertę z klubu pierwszoligowego, ale z niej nie skorzystał.Rybicki ostatnio występował w Wigrach Suwałki. Na zapleczu ekstraklasy spisywał się bardzo dobrze. W poprzednim sezonie rozegrał 33 spotkania, w których strzelił 4 gole. Niedawno pomocnik podjął decyzję o nieprzedłużeniu umowy z Wigrami.

Piłkarz otrzymał ofertę ze Stali Mielec, której trenerem jest były szkoleniowiec Wigier, Artur Skowronek. Jak się dowiedzieliśmy Rybicki odmówił. Piłkarz potwierdził, że prowadzi obecnie rozmowy z Widzewem, w barwach którego w latach 2012-2014 rozegrał 61 meczów w ekstraklasie, zdobywając w nich siedem bramek.

Tymczasem łodzianie przebywają na zgrupowaniu w Opalenicy. Do zespołu dołączył Tomasz Kurek. 18-letni pomocnik ostatnio występował w Centralnej Lidze Juniorów w barwach Progresu Kraków. W roku ubiegłym sprawdzany był przez sztab szkoleniowy Górnika Zabrze.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: