Skrót meczu Chrobry Głogów - ŁKS ŁódĽ

Niedziela, 22 lipca 2018


Postawa zespołu ŁKS w pierwszym ligowym spotkaniu w Głogowie była spor± niewiadom±. Łodzianie nie zagrali wielkiego spotkania, ale osi±gnęli to, co najważniejsze – wrócili do Łodzi z trzema punktami. – Gratuluję moim zawodnikom, bo to zwycięstwo na trudnym terenie. Był to dla nas ciężki mecz – przyznał trener Kazimierz Moskal.Łodzianie wygrali po golu Jewhena Radionowa, który najsprytniej zachował się w polu karnym, po do¶rodkowaniu z rzutu rożnego Wojciecha Łuczaka.

– W pierwszej połowie nie stworzyli¶my wielu sytuacji, ale po stałym fragmencie udało nam się strzelić bramkę. W drugiej połowie, a nawet w pierwszej po tym golu, były momenty, w których kontrolowali¶my przebieg meczu, choć oczywi¶cie nie przez cały czas. Były też dwie bardzo dobre okazje, które mogli¶my lepiej wykończyć i wtedy może nie byłoby tej nerwówki w końcówce. Zwycięstwo cieszy, nie stracili¶my bramki, wyjeżdżamy z trzema punktami i zawodnikom powiedziałem, że zanim dojedziemy do Łodzi możemy się cieszyć, a od momentu powrotu my¶limy już o kolejnym meczu z GKS Katowice – stwierdził po spotkaniu szkoleniowiec ŁKS.

Dodał, że przed meczem zbytnio nie skupiał się na grze Chrobrego. – Trzeba pamiętać, że był to pierwszy mecz sezonu. To jest zawsze pewna niewiadoma, dla wszystkich drużyn. Analizowali¶my grę rywala, ale przede wszystkim skupiali¶my się na tym, co my chcemy grać. To było dla nas najistotniejsze – podkre¶lił Moskal.Fot. ŁKS ŁódĽDODAJ KOMENTARZ: