Junior trenuje z Widzewem. Pożegnano się z Pieńkowskim

Środa, 24 lipca 2019


Działacze Widzewa rozwiązali w środę kontrakt za porozumieniem stron z pomocnikiem Marcinem Pieńkowskim. Zajęcia z pierwszą drużyną rozpoczął natomiast 18-letni obrońca Krystian Stopa.W lutym Pieńkowski podpisał umowę z Widzewem obowiązującą do czerwca 2020 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. – Bardzo cieszę się, że na dłużej związałem się z Widzewem. To klub, w którym się wychowałem i z nim wiążę przyszłość. Mam nadzieję, że wiosną będę mógł pomóc drużynie w osiągnięciu celu, czyli awansu do pierwszej ligi. Będę dążył do tego, by wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie – zapowiadał 22-letni pomocnik.

Nic z tych zapowiedzi nie wyszło. Pieńkowski w rundzie wiosennej zagrał jedynie w sześciu meczach, żadnego nie rozegrał w pełnym wymiarze czasowym. Widzew nie wywalczył również awansu do pierwszej ligi. W środę łódzki klub poinformował, że umowa z piłkarzem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Przeczytaj także o transferach w Ekstraklasie »

Treningi z pierwszą drużyną rozpoczął natomiast Krystian Stopa. 18-letni obrońca wiosną występował w drużynie rezerw Widzewa.

Fot. Widzew ŁódźDODAJ KOMENTARZ: