ŁKS pozyskał kolejnego pomocnika. Tym razem młodzieżowca

Poniedziałek, 12 sierpnia 2019


W poniedziałek łódzki klub poinformował o podpisaniu kontraktu z nowym zawodnikiem. Piłkarzem ŁKS został Przemysław Sajdak. 19-letni pomocnik w poprzednim sezonie występował w pierwszej lidze, w zespole Puszczy Niepołomice.W letnim oknie transferowym beniaminek ekstraklasy podpisał umowy z pięcioma pomocnikami. W poniedziałek dołączył do tego grona kolejny. Piłkarzem łódzkiego klubu został Przemysław Sajdak. W poprzednim sezonie dziewiętnastolatek w barwach Puszczy Niepołomice rozegrał 11 spotkań, żadnego w pełnym wymiarze czasowym. W podstawowej jedenastce wychodził trzy razy. Nie strzelił żadnego gola.

19-latek jest wychowankiem AP Beniaminek Krosno. W 2012 roku był na testach w Legii Warszawa, która była wówczas zainteresowana pozyskaniem młodziutkiego zawodnika do zespołu juniorskiego. Z transferu jednak nic nie wyszło.

– Inwestycja w Przemka to oczywiście spojrzenie w przyszłość. Młodzi, polscy zawodnicy, pasujący sposobem gry do naszego stylu zawsze będą w kręgu naszych zainteresowań. Chcemy stworzyć Przemkowi warunki do rozwoju piłkarskiego, jednocześnie dbając o rozwój mentalny. Jesteśmy przekonani o jego potencjale i cieszymy się, że Przemek jest z nami – powiedział na oficjalnej stronie ŁKS dyrektor klubu Krzysztof Przytuła.

Fot. ŁKS ŁódźDODAJ KOMENTARZ: