Wkurzenie po remisie z Sokołem ma dać wygraną z Sokołem

Środa, 14 czerwca 2017


Zawodnicy Widzewa nie ukrywają, że są mocno wkurzeni po remisie w ostatnim spotkaniu w Ostródzie. Sportowa złość ma przynieść efekty w postaci wywalczenia trzech punktów z drużyną Sokoła Aleksandrów.Dwie porażki i remis. Tak wygląda bilans Widzewa w ostatnich spotkaniach. – Szkoda wyniku w Ostródzie. Nie zabrakło nam minuty czy dwóch, ale po prostu skuteczności. Ale to już poszło w świat. Trzeba w środę zakończyć sezon zwycięstwem. Potem krótkie urlopy i myślimy o kolejnym sezonie – podkreśla obrońca Marcin Kozłowski.

Piłkarze Widzewa nie ukrywają, że spotkaniem z Sokołem chcą godnie pożegnać się ze swoimi fanami. – Czujemy sportową złość, będziemy chcieli za wszelką cenę zrehabilitować się przed naszymi kibicami i wywalczyć w środę komplet punktów – zapowiada doświadczony Marcin Nowak.

W zespole Widzewa nikt nie pauzuje za kartki, ale trener Przemysław Cecherz nie będzie mógł skorzystać z kilku kontuzjowanych piłkarzy. Przeciwko Sokołowi nie zagrają: Patryk Baran, Paweł Broniszewski, Michał Czaplarski, Bartłomiej Gromek, Krzysztof Możdżonek i Piotr Okuniewicz.
Początek meczu godzina 17:00.


Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ:

SONDA

Który z klubów wywalczy awans?
 ŁKS Łódź
 Widzew Łódź
 ŁKS i Widzew
 Żaden
 » głosuj