W drugiej lidze piłkarze ŁKS będą grali w nowych strojach

Piątek, 28 lipca 2017


Na czwartkowej konferencji prasowej klub zaprezentował stroje, w jakich zespół ŁKS będzie rozgrywał mecze ligowe. Działacze zdecydowali się na zmianę partnera technicznego.Z końcem czerwca wygasła umowa z dotychczasowym sponsorem technicznym, firmą Tomadex - właścicielem oraz producentem marki odzieżowej Keeza. Klub rozważał kilka ofert. Ostatecznie piłkarze w nowym sezonie będą grali w strojach firmy Adidas. Komplet domowy to białe koszulki, a wyjazdowy – niebieskie.

Sprzęt dostarczać będzie do klubu firma Vitasport. – Podpisaliśmy dwuletnią umowę, w której nie ma żadnych zapisów o jej przedłużeniu, czy skracaniu. Mam nadzieję, że jeśli współpraca będzie dobrze się układała, potrwa dłużej. Szukaliśmy sponsora technicznego, który ogarnie nam nie tylko koszulki, ale również piłki, buty piłkarskie i przygotuje ofertę, którą będziemy mogli przedstawić piłkarzom i rodzicom, które będą mogli nabywać w promocyjnych ofertach – tłumaczy wybór prezes Tomasz Salski.

Firma Vitasport jest obecna na rynku sprzętu sportowego od 1998 roku. Obecnie współpracuje m.in. z klubami: Śląsk Wrocław, GKS Katowice i Stal Stalowa Wola. Sprzedaż prowadzi na terenie całej Polski. Posiada dziewięć sklepów stacjonarnych. Obie strony nie chciały zdradzić zapisów umowy.DODAJ KOMENTARZ: