Działacze Widzewa przedłużyli umowy z dwoma piłkarzami

Czwartek, 14 września 2017


W środę kontrakt z łódzkim zespołem podpisał napastnik Daniel Gołębiewski. Natomiast w czwartek działacze Widzewa przedłużyli umowy z Patrykiem Wolańskim i Sebastianem Zielenieckim.Obaj piłkarze przedłużyli kontrakty do końca sezonu 2019/20, z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. – Trener Smuda nie ma wątpliwości i uważa, że Patryk może być bramkarzem Widzewa na lata. Do tego jest kibicem klubu i nie pozostało nam nic innego, jak zaproponować mu przedłużenie umowy. Cieszymy się, że zostanie z nami – mówi na oficjalnej stronie klubu prezes Przemysław Klementowski.

Rozmowy z Wolańskim nie były trudne. Zawodnik wielokrotnie deklarował w wywiadach przywiązanie do Widzewa. – Bardzo się cieszę, że zarząd klubu docenił moją postawę w bramce i zostało to nagrodzone nowym kontraktem. Mam nadzieje, że w tym czasie zrealizujemy cel i awansujemy do ekstraklasy – podkreślił Wolański.

Również obrońca nie kryje zadowolenia, z przedłużenia kontraktu. – To pokazuje, że moja praca na treningach i podczas meczów została doceniona. Ta nowa umowa to dla mnie dodatkowy bodziec do rozwoju – stwierdził Zieleniecki.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: