Będą zmiany w składzie ŁKS na mecz z liderem

Piątek, 29 września 2017


Trenerzy ŁKS lubią rotować składem. Nie inaczej zapewne będzie w Poznaniu. Po porażce w ostatniej kolejce z Olimpią Elbląg zmiany w wyjściowym składzie są nieuniknione. Jedna z nich spowodowana jest kontuzją.Szkoleniowcy zespołu z al. Unii lubią zaskakiwać. Potrafią posadzić na ławce nawet Jewhena Radionowa, choć bez napastnika siła ofensywna ŁKS w tym sezonie nie istnieje. Przeciwko Warcie najskuteczniejszy piłkarz beniaminka z pewnością wyjdzie w podstawowej jedenastce. Niewiadomą jest natomiast, kto będzie wspierał Radionowa w nękaniu defensywy lidera II ligi.

Pewne jest, że na skrzydłach zagrają młodzieżowcy. Innego wariantu w tym sezonie szkoleniowcy nie próbowali. Stawiamy na Jakuba Kostyrkę i Piotra Pyrdoła. Wspierać ich może ktoś z trójki Krystian Pieczara, Patryk Bryła lub Mateusz Gamrot. Nie należy przypuszczać, by byli to Filip Burkhardt i Łukasz Zagdański, o których trenerzy w ostatnim czasie zapomnieli.

Zmiany konieczne są w linii obrony. W meczu z Olimpią Lukas Bielak pokazał, że nie jest jeszcze przygotowany do występów w rozgrywkach ligowych. Trudno przypuszczać, żeby ze zdecydowanie silniejszym rywalem, niż zespół z Elbląga, trenerzy postawili na słowackiego piłkarza. Na środek defensywy wróci Maksymilan Rozwandowicz. W meczu z Wartą niepewny jest udział Pawła Pyciaka, który przeciwko Olimpii nabawił się urazu. Jeśli prawy obrońca nie wystąpi, jego miejsce w wyjściowym składzie zajmie Kamil Rozmus.

Jak będzie wyglądała wyjściowa jedenastka ŁKS na mecz z Wartą, okaże się, gdy wydrukowane zostaną składy. Szkoleniowcy zespołu z al. Unii potrafią dokonywać roszad, nawet na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. W porównaniu z ostatnim meczem, stawiamy przynajmniej na trzy zmiany.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: