Przed meczem z Wisł± piłkarze ŁKS walczyli z chorob±. Na Radomiaka powinien być komplet

¦roda, 11 paĽdziernika 2017


Spotkanie ze spadkowiczem z pierwszej ligi do najpiękniejszych nie należało. ŁKS zdołał jednak wzbogacić swoje konto o trzy punkty. Wygrana jest o tyle cenniejsza, że przygotowania do meczu były utrudnione.W ŁKS nikt przed spotkaniem z Wisł± nie narzekał, ale okazuje się, że powody ku temu były. Osiemnastka meczowa budziła spore zaskoczenie. Zabrakło w niej dwóch piłkarzy, którzy do tej pory regularnie się w niej znajdowali, a nawet nie mieli problemów, żeby załapać się do wyj¶ciowego składu.

W tygodniu poprzedzaj±cym mecz z drużyn± z Puław trenerzy nie mieli komfortu pracy. Zawodnicy ŁKS zmagali się z gryp± i przeziębieniem. Z tego powodu przeciwko Wi¶le nie mogli zagrać Tomasz Margol i Krystian Pieczara. Pod znakiem zapytania stał również występ Maksymiliana Rozwandowicza, który strzelił w tym meczu zwycięskiego gola. Kilku innych zawodników również chorowało, ale zdołali się wyleczyć. Z chorob± zmagał się także trener Wojciech Robaszek.

Mimo problemów kadrowych łodzianie pokonali Wisłę. – Szanujemy te trzy punkty, s± dla nas naprawdę ważne. Dla mojego zespołu należ± się słowa uznania – skomentował wynik Jacek Janowski, jeden z trenerów ŁKS. W sobotnim meczu z Radomiakiem (godz. 15.30) szkoleniowcy będ± mieć większe pole manewru. Wszyscy zawodnicy s± zdrowi, a do dyspozycji szkoleniowców będzie także Patryk Bryła, który z Wisł± pauzował za żółte kartki.Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: