ŁKS ma loże VIP. Dostępne będą od spotkania z Rozwojem Katowice

Środa, 25 października 2017


Dobiegły prace wykończeniowe na II poziomie trybuny stadionu miejskiego przy al. Unii. Koszt inwestycji to trzy miliony złotych. Jak ogląda się mecze z loży VIP, kibice ŁKS będą mogli sprawdzić jeszcze w rundzie jesiennej.Po przeprowadzonych pracach trybuna zwiększyła swoją funkcjonalność i obecnie posiada 18 lóż VIP o pow. ok. 25 m2, tzw. lożę „prezydencką” o pow. ok. 50 m2, a także trzy sale konferencyjne. Wszystkie pomieszczenia zostały wyposażone w meble i telewizory. Ich całkowita powierzchnia wynosi ok. 1,7 tys. m2.

– Wraz z radnym Mariuszem Przybyłą zabiegaliśmy o to, żeby dokończyć urządzenie skyboksów, a także przestrzeni konferencyjnej, na obiekcie przy al. Unii. Po to, żeby trybuna zachodnia była w pełni funkcjonalna. Jesteśmy w przededniu odbioru tej inwestycji. Urząd Miasta odbierze skyboksy, a następnie przekaże je spółce MAKiS. Od niej klub będzie mógł wynająć przestrzeń – poinformował Paweł Bliźniuk, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi.

Na 4 listopada, czyli w dniu spotkania z Rozwojem Katowice, planowana jest inauguracja pomieszczeń. – Bardzo się cieszymy, że ta inwestycja w końcu została ukończona. Zarówno klub, jak i kibice, bardzo liczą na to, że jej zakończenie przyciągnie biznes do ŁKS. Będzie to świetna okazja, żeby razem spędzać czas, oglądając mecze. To kolejny krok w kierunku dokończenia całej inwestycji przy al. Unii, czyli oddania do użytku obiektu z czterema trybunami – powiedział radny Mariusz Przybyła.

Wiceprezes Stowarzyszenia Kibiców ŁKS twierdzi, że zainteresowanie wynajmem lóż jest dość duże. – Klub przygotowuje ofertę skierowaną do biznesu. Na dniach powinniśmy poznać szczegóły. Więcej będzie wiadomo, po podpisaniu umowy ze spółką MAKiS – stwierdził Przybyła.DODAJ KOMENTARZ: