Przeciwko ŁKS Łomża Widzew zagra w osłabionym składzie

Niedziela, 29 października 2017


W spotkaniu z Polonią Warszawa (1:1) łodzianie stracili nie tylko dwa punkty, ale również dwóch podstawowych zawodników. Czwarte żółte kartki w tym sezonie obejrzeli Michał Miller i Radosław Sylwestrzak.Obaj piłkarze w rundzie jesiennej należą do pewniaków. Sylwestrzak wystąpił we wszystkich 14 spotkaniach. Natomiast Miller opuścił jeden mecz z Ursusem Warszawa, borykał się wówczas z urazem pleców.

Szczególnie widoczny będzie brak Millera. Napastnik w tym sezonie co prawda dużo goli nie strzela, na koncie ma dwa trafienia, ale prezentuje się bardzo dobrze. W trudnych momentach potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność, tak jak w Warszawie, gdzie po faulu na nim łodzianie mieli rzut karny.

W spotkaniu z ŁKS Franciszek Smuda w ataku postawi zapewne na kogoś z dwójki: Daniel Gołębiewski – Daniel Świderski. Choć wcale nie jest to takie oczywiste. – Graliśmy mecze, w których nie mieliśmy na boisku klasycznego napastnika. Przed nami tydzień pracy i to trener podejmie decyzję, czy od pierwszej minuty wyjdę ja albo Świder. Co możemy zrobić? Ciężko pracować, nic więcej – stwierdził Gołębiewski.

Do dyspozycji szkoleniowca będzie natomiast Adam Radwański, który wraca po absencji spowodowanej żółtymi kartkami.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: