Zastępca Sylwestrzaka znany – Millera jeszcze nie

Piątek, 03 listopada 2017


Przeciwko ŁKS Łomża (sobota, godz. 18.) drużyna Widzewa zagra w osłabionym składzie. Do nieobecnego od kilku spotkań Bartłomieja Niedzieli, który przechodzi rehabilitację po kontuzji, dołączyli pauzujący za kartki Michał Miller i Radosław Sylwestrzak.Wiadomo, że na środku obrony miejsce Sylwestrzaka zajmie Damian Kostkowski. Kto wystąpi w ataku, szkoleniowiec Widzewa nie chciał zdradzić. – Na przedmeczowej odprawie zdecydujemy, kto zastąpi Millera. Za Radka zagra Damian Kostkowski. Nie ma problemu z tym, że tych dwóch wypada za kartki. Są następni, którzy są głodni gry – stwierdził Franciszek Smuda.

Wydaje się, że za Millera wyjść w podstawowym składzie powinien ktoś z dwójki: Daniel Świderski – Daniel Gołębiewski.Teoretycznie, bo Smuda lubi zaskakiwać. Niewykluczone więc, że od pierwszej minuty w ataku postawi na Kacpra Falona, którego ostatnio pochwalił za spryt.

Na ostatnim treningu przed meczem z ŁKS łodzianie ćwiczyli wykonywanie stałych fragmentów gry. Słusznie, bo ten element w tym sezonie wyraźnie szwankuje. Co prawda Widzew strzelił kilka goli po rzutach rożnych i wolnych, ale w niektórych meczach piłka fruwa wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinna. – W kadrze mamy kilku nieźle grających głową piłkarzy i może przeciwko zespołowi z Łomży uda się nam w ten sposób zdobyć gola – stwierdził Maciej Kazimierowicz.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: