Nowa umowa Rozwandowicza

Wtorek, 07 listopada 2017


Działacze ŁKS Łódź zdecydowali się przedłużyć kontrakt z Maksymilianem Rozwandowiczem. Nowa umowa z zawodnikiem podpisana została do końca czerwca 2020 roku.Rozwandowicz trafił do ŁKS z Chrobrego Głogów w styczniu tego roku. W rundzie wiosennej najczęściej występował jako defensywny pomocnik, ale w tym sezonie trenerzy wystawiają go na środku obrony. W roli stopera spisuje się bardzo dobrze. Wystąpił w 15 spotkaniach, w każdym od pierwszej do ostatniej minuty. Zdobył dwie bramki, obie bardzo ważne. Trafienia ze Zniczem Pruszków (2:1) i Wisłą Puławy (1:0) dały łódzkiej drużynie po trzy punkty.

Trenerzy tylko raz posadzili zawodnika na ławce rezerwowych. W meczu z Olimpią Elbląg zamiast niego zagrał Lukas Bielak. Nie wyszło to drużynie na dobre. ŁKS przegrał przed własną publicznością 1:2. To jedyna porażka zespołu z al. Unii w tym sezonie.

– Bardzo się cieszę, że mam nowy kontrakt. Podpisałem go już z myślą o grze w 1 lidze. ŁKS jest klubem, w którym można się rozwijać. Warunki, w jakich tu pracujemy i trenujemy są idealne – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną klubu Rozwandowicz.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: