Piłkarze Widzewa liczą na sześć punktów i pierwsze miejsce w tabeli

Sobota, 11 listopada 2017


Do zakończenia rundy jesiennej w III lidze pozostały do rozegrania dwie kolejki. Zespół Widzewa zmierzy się w nich z Lechią w Tomaszowie Mazowieckim i u siebie z Sokołem Ostróda. Łodzianie chcą w tych meczach zdobyć komplet punktów.W niedzielę (godz. 11) rozpocznie się spotkanie w Tomaszowie Mazowieckim, w którym łodzianie zmierzą się z trzecią w tabeli Lechią. – O tej godzinie graliśmy w Nowym Dworze Mazowieckim i wygraliśmy. Także wczesna pora rozpoczęcia spotkania nam nie przeszkadza – uważa trener Franciszek Smuda.

Do kadry meczowej wracają Michał Miller i Radosław Sylwestrzak, którzy w poprzedniej kolejce pauzowali z powodu nadmiaru żółtych kartek. Z osiemnastki meczowej wypadli natomiast: Kamil Tlaga i Dawid Kamiński. – W tych dwóch ostatnich meczach musimy zdobyć sześć punktów. Nie ma innej możliwości. Będziemy robić wszystko, żeby zakończyć rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli – podkreśla Miller.

Według drugiego trenera Widzewa, gospodarze niedzielnego spotkania nie będą murowali bramki, tylko zaatakują. – Dzięki temu jest szansa na stworzenie przez nas większej liczby sytuacji – uważa Marcin Broniszewski. W niedzielnym starciu na grę niezgodną z przepisami nie mogą sobie pozwolić Marcin Kozłowski i Marcin Pigiel. Obaj mają na koncie po trzy żółte kartki i kolejne napomnienie przez arbitra spowoduje, że nie zagrają przeciwko Sokołowi Ostróda.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: