Dziewięć meczów kontrolnych ŁKS. Niemal wszystkie w Łodzi

Piątek, 29 grudnia 2017


W zimowym okresie przygotowawczym piłkarze ŁKS rozegrają dziewięć sparingów. Tylko ostatni z nich, z Rakowem Częstochowa, zostanie rozegrany na wyjeździe.Wicelider II ligi przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie 8 stycznia. Pięć dni później łodzianie zmierzą się z trzecioligową Elaną Toruń. Na 20 stycznia zaplanowano spotkanie z Polonią Środa Wielkopolska (III liga), a 24 stycznia odbędzie się mecz z Wartą Sieradz (III liga). Trzy dni później rywalem ŁKS będzie Hutnik Nowa Huta (IV liga).

W lutym łodzianie rozegrają o jedno spotkanie więcej. Kolejno przeciwnikami ŁKS będą: 3.02 GKS Bełchatów (II liga), 7.02 białoruski klub FK Haradzieja, 10.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III liga), 14.02 Olimpia Grudziądz (I liga), 23.02 Sokół Aleksandrów Łódzki (III liga). Dzień później, w ostatnim spotkaniu kontrolnym ŁKS zmierzy się z Rakowem.

To spotkanie rozegrane zostanie w Częstochowie. Będzie to generalny sprawdzian przed rundą wiosenną. Łodzianie pierwsze spotkanie ligowe rozegrają na wyjeździe z MKS Kluczbork. Wiadomo również, że na przełomie stycznia i lutego zespół przebywać będzie na krótkim zgrupowaniu nieopodal Łodzi.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: