Maciej Wolski: Mam nadzieję, że na dłużej zagoszczę w Łodzi

Wtorek, 09 stycznia 2018


Czwartego stycznia Maciej Wolski został piłkarzem ŁKS Łódź. Pomocnik ma już za sobą pierwsze treningi z beniaminkiem II ligi. – Widać, że wszyscy są głodni gry i czekają na rozpoczęcie ligi. Z pewnością okres przygotowawczy będzie ciężki, ale jesteśmy na to przygotowani – zapewnił 20-letni zawodnik.Po pierwszych zajęciach wychowanek Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie chwalił nowych kolegów. – Rywalizacja w zespole jest bardzo duża, szczególnie na mojej pozycji. To są doświadczeni zawodnicy, którzy sporo potrafią – stwierdził Wolski.

Po podpisaniu z piłkarzem kontraktu, dyrektor sportowy Krzysztof Przytuła przyznał, że łódzki klub obserwował go od dawna. – Mój menedżer dużo wcześniej kontaktował się z dyrektorem sportowym ŁKS. Pierwotnie planowaliśmy, żeby przenieść się do Łodzi latem, jednak rozwiązałem kontrakt z Olimpią Grudziądz i już teraz dołączyłem do ŁKS. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie spotkamy się z Olimpią w pierwszej lidze – powiedział pomocnik, którego największym atutem jest odbiór piłki.

Młody zawodnik często zmieniał barwy klubowe. ŁKS jest jego szóstym klubem w sportowej karierze. – Rzeczywiście, trochę było tych przeprowadzek. Mam nadzieję, że na dłużej zagoszczę w Łodzi. Wierzę, że nie tylko wypełnię swój kontrakt, ale zostanie on przedłużony – podkreślił Wolski.

Na razie pomocnik związał się z beniaminkiem II ligi półroczną umową z opcją jej przedłużenia. – Moim celem na rundę wiosenną jest rozegranie jak największej liczby minut, a także wywalczenie z ŁKS awansu do pierwszej ligi – zaznaczył pomocnik.

Fot. ŁKS ŁódźDODAJ KOMENTARZ: