Wojciech Łuczak pokazał, że ma spore poczucie humoru

Wtorek, 30 stycznia 2018


O piłkarskich umiejętnościach nowego zawodnika ŁKS, będzie można przekonać się podczas sobotniego meczu kontrolnego z GKS Bełchatów. Po poniedziałkowej konferencji prasowej o Wojciechu Łuczaku wiadomo natomiast, że ma spore poczucie humoru i nie przejmuje się plotkami.Trener Wojciech Robaszek nie ukrywa, że z pomocnikiem wiąże duże nadzieje. – Chciałbym być potrzebny drużynie, nie tylko w meczach, ale także na treningach i w szatni. Żeby mentalność była na wyższym poziomie, żeby był duch ciężkiej pracy. To przyniesie efekt – podkreślił pomocnik.

Zawodnik dopytywany był o oferty z innych klubów i dlaczego zdecydował się wybrać ŁKS, choć zainteresowane były nim kluby z pierwszej ligi. – Dla mnie liczą się konkrety, a nie plotki. Patrząc na to, co dzieje się teraz w ŁKS, to ciężko byłoby odrzucić taką propozycję. Obiekty sportowe, rozwijający się prężnie klub, sami państwo widzicie, jak to wszystko wygląda dookoła. Chciałem w tym uczestniczyć, być współautorem dalszych sukcesów klubu. Widziałem bardzo wiele obiektów i szczere słowa uznania za to, co tutaj jest tworzone. Znam historię ŁKS, wiem jak to wyglądało wcześniej i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że wszystko idzie w dobrym kierunku – podkreślił Łuczak.

Ta jedna trybuna pana nie zniechęciła? – padło pytanie z sali. – Zachęciła mnie perspektywa budowy trzech kolejnych – podkreślił pomocnik. Pytania do nowego zawodnika ŁKS sprowadzały się nie tylko do zagadnień sportowych. – Gdzie pan będzie mieszkał? – A chce mnie pan przygarnąć? Jestem w trakcie szukania mieszkania, zobaczymy co życie przyniesie. Może pan coś zaproponuje – odpowiedział śmiejąc się Łuczak.

Podczas konferencji zawodnik podkreślił, że nie przejmuje się niesprawdzonymi informacjami na swój temat. – Tak naprawdę nie wiem co było pisane i mówione. Od znajomych słyszałem różne historie. Nad takimi rzeczami zupełnie się nie zastanawiam, mnie interesują fakty – zaznaczył.

Fot. ŁKS ŁódźDODAJ KOMENTARZ: