Walentynki z KSZO. Kolejny sparing zespołu Widzewa

Wtorek, 13 lutego 2018


W środę 14 lutego piłkarze łódzkiego klubu rozegrają czwarty w zimowym okresie przygotowawczym mecz kontrolny. Rywalem Widzewa będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Trenerem zespołu gości jest dobrze znany przy al. Piłsudskiego – Przemysław Cecherz. Mecz na Łodziance rozpocznie się o godzinie 13.Były szkoleniowiec Widzewa, prowadził zespół z al. Piłsudskiego w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu i w pierwszej kolejce obecnego, pracę z zespołem KSZO rozpoczął 19 grudnia. W przerwie zimowej ściągnął do siebie niechcianego w łódzkim klubie Dawida Kamińskiego, który dobrze spisuje się w sparingach.

Środowy rywal widzewiaków ma już za sobą pięć gier kontrolnych: trzy zwycięstwa, remis i porażka. Łodzianie rozegrali o dwa sparingi mniej, wszystkie z nich wygrali, a w dwóch ostatnich nie dali sobie strzelić gola: 5:2 z Nerem Poddębice, 1:0 z Wartą Poznań i 2:0 ze Stomilem Olsztyn.

Będzie to pierwsze spotkanie, które zostanie rozegrane na boisku niedawno oddanego do użytku ośrodka treningowego na Łodziance przy ul. Małachowskiego. Wypadałoby, choć to tylko sparing, żeby inauguracja zakończyła się wygraną Widzewa, po efektownej grze.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: