Wojciech Robaszek szuka pozytywów

Poniedziałek, 19 lutego 2018


Po sparingu z KKS Kalisz (6:4) szkoleniowcy ŁKS zganili piłkarzy za grę w defensywie. Były także pochwały. - Wojciech Łuczak dobrze wkomponował się w zespół, cieszy również aktywność Jewhena Radionowa - podkreślił trener Wojciech RobaszekTak jak już pisaliśmy wcześniej, do postawy drużyny ŁKS w ofensywie, nie można mieć większych zastrzeżeń. - To optymistyczne, że zdobywamy sporo bramek - stwierdził Robaszek. Gorzej niestety wygląda postawa piłkarzy z al. Unii w liniach obronnych. - Kolejny raz przeciwnicy strzelają nam gole po naszych błędach. Dwie stracone bramki, to trochę za dużo - przyznał trener ŁKS.

Na łamach "Dziennika Łódzkiego" postawę defensywy w spotkaniu z KKS Kalisz ocenił również Jacek Janowski. - Jesienią słynęliśmy ze skutecznej gry w obronie. Teraz jest inaczej. Niepokojące jest to, że straciliśmy cztery bramki, na dwa tygodnie przed startem ligi. Najbliższe dni poświęcimy pracy nad koncentracją zespołu - zapowiedział jeden z trenerów ŁKS.

Postawa w sparingach łódzkiego zespołu w defensywie martwi, ale jest też dobra informacja dla kibiców drużyny z al. Unii. Jak poinformował na Twitterze dyrektor opolskiego oddziału TVP3 Mateusz Magdziarz, spotkanie 20. kolejki pomiędzy MKS Kluczbork i ŁKS będzie można obejrzeć w TVP3.
Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: