Porażka ŁKS z liderem trzeciej ligi

Piątek, 23 lutego 2018

Piłkarze zespołu z al. Unii, którzy nie wystąpili w spotkaniu z Rakowem Częstochowa, zmierzyli się na boisku przy ul. Minerskiej z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Lider trzeciej ligi okazał się lepszy i wygrał 1:0.

Do przerwy lepiej spisywał się zespół Sokoła. Z licznych sytuacji goście wykorzystali jedną. Po błędzie Pawła Pyciaka gola strzelił Bartosz Mroczek. Łodzianie mogli wyrównać, ale dobrą okazję zmarnował Damian Guzik. Najlepiej w szeregach gospodarzy spisywał się Mateusz Gamrot, który pokazał, że będzie chciał się przebić do podstawowego składu drugoligowca. Nieźle, mimo zmarnowanej sytuacji, zaprezentował się również Guzik.

Po zmianie stron ŁKS osiągnął przewagę, stworzył kilka okazji, nie potrafił jednak umieścić piłki w bramce Sokoła. Kadra łódzkiej drużyny jest szeroka, ale niektórzy piłkarze, którzy wystąpili w meczu z drużyną z Aleksandrowa Łódzkiego, będą mieli ogromne problemy, żeby zaliczyć chociaż kilka minut w rozgrywkach ligowych.

ŁKS Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:1)