Bramki z meczu Elana Toruń – Widzew Łódź 0:2

Sobota, 24 lutego 2018

Zespół z al. Piłsudskiego wygrał siódmy mecz kontrolny w tym roku. Widzew pokonał w Toruniu miejscową Elanę 2:0. – Mamy dwie równorzędne jedenastki, z której wkrótce zrobimy jedną – zapowiada trener Franciszek Smuda.

Szkoleniowiec Widzewa po spotkaniu był zadowolony z postawy zespołu. Przede wszystkim cieszył się z postawy młodzieżowców. – Bardzo się cieszę, że obie bramki strzelili młodzieżowcy. Wszyscy są perspektywiczni. Zapowiada się ciekawa rywalizacja o dwa miejsca w wyjściowym składzie – stwierdził Smuda.

W rozegranych do tej pory sparingach trener w przerwie wymieniał cały skład. Od kolejnych spotkań prawdopodobnie się to zmieni. – Mamy dwie równorzędne jedenastki, z której wkrótce zrobimy jedną, która będzie popełniała w meczu najmniej błędów. W pozostałych trzech sparingach będzie już grała jedna jedenastka, w której będziemy dokonywać korekt w drugiej połowie – zapowiada były selekcjoner.