Zamiast sparingu będzie gierka wewnętrzna

Piątek, 02 marca 2018


Po raz drugi tej zimy nie dojdzie do meczu kontrolnego ŁKS z Olimpią Grudziądz. Zamiast zapowiadanego sparingu, łodzianie rozegrają wewnętrzną grę, która odbędzie się na boisku przy ul. Minerskiej. Początek godzina 10.00W ostatnich dniach ŁKS nie ma szczęścia do Olimpii. 14 lutego w Łodzi miał się odbyć sparing tych drużyn. Pierwszoligowiec w ostatniej chwili go odwołał, bo wolał dzień wcześniej zmierzyć się z występującą w ekstraklasie Lechią Gdańsk.

Wydawało się, że w najbliższą sobotę ŁKS uda się rozegrać grę kontrolną z zespołem z Grudziądza. Łodzianie szukali sparingpartnera po odwołaniu całej kolejki drugiej ligi, podobnie jak Olimpia, której spotkanie ligowe ze Stalą Mielec zostało przełożone z powodu złego stanu boiska w Grudziądzu. Meczu jednak nie będzie, bo kluby nie mogły dojść do porozumienia odnośnie miejsca, w którym spotkanie miałoby się odbyć.

Pierwszoligowiec w sobotę na boisku w Świeciu zmierzy się z ligowym rywalem ŁKS - Olimpią Elbląg. Natomiast łodzianie przy Minerskiej rozegrają wewnętrzną gierkę.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: