Nowe koszulki i dodatkowa premia od sponsora. ŁKS rozpoczyna rundę wiosenną

Piątek, 09 marca 2018


Sobotnim spotkaniem z ostatnim w tabeli Gryfem Wejherowo (godz. 13.30) zespół ŁKS wznowi rozgrywki ligowe. Kibice będą mogli zobaczyć w akcji nowych piłkarzy, a także nowe koszulki, na których w centralnym miejscu pojawiło się logo firmy forBET, głównego sponsora łódzkiego klubu.Zakłady bukmacherskie forBET zostały sponsorem głównym ŁKS. Piłkarze w nowych koszulkach zaprezentują się w meczu z Gryfem. – Od początku nasza współpraca z ŁKS układała się bardzo dobrze na wielu płaszczyznach. Doceniamy szybki rozwój klubu i głęboko wierzymy w to, że tegoroczny sezon zakończy się awansem na zaplecze ekstraklasy. Miejsce klubu o tak bogatej tradycji i historii bezsprzecznie jest w najwyższej klasie rozrywkowej. Widząc w jakim tempie klub się rozwija, podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej współpracy – powiedział na czwartkowej konferencji Adrian Heluszka, przedstawiciel firmy forBET.
Z rozszerzenia współpracy zadowolenia nie kryje Tomasz Salski. – Nowa umowa jest dla nas bardzo korzystna. Oczywiście nie możemy zdradzić szczegółów. Co ważne, jeśli ŁKS awansuje do pierwszej ligi, sponsor przewidział dodatkową premię – wyjawił prezes klubu z al. Unii. Podczas konferencji zaprezentowano również piwo Rodowite, a także energy drink – Rodowity.Pod względem marketingowym i finansowym ŁKS wygląda coraz lepiej. Wiadomo jednak, że w sobotę oczy kibiców skierowane będą przede wszystkim na piłkarzy. Teoretycznie rywal znakomity, by udanie rozpocząć rundę wiosenną. Ostatni zespół w tabeli zapowiada jednak, że przyjeżdża do Łodzi sprawić niespodziankę. – Wynik w dużej mierze zależeć będzie od stanu murawy – uważa Wojciech Robaszek. Szkoleniowiec o dyspozycję zespołu jest spokojny. – Ostatnie dni poświęciliśmy na treningi na naturalnym boisku i jestem z nich zadowolony. Drużyna solidnie przepracowała zimowy okres i jest bardzo dobrze przygotowana do wznowienia rozgrywek – podkreślił Robaszek.

Z nowych piłkarzy przeciwko Gryfowi od pierwszej minuty wystąpią prawdopodobnie Maciej Wolski i Wojciech Łuczak. Rafał Kujawa ostatnio narzekał na uraz pleców, przez co wątpliwe, żeby znalazł się w wyjściowym składzie. Miejsce kontuzjowanego Przemysława Kocota na środku pomocy ma zająć Tomasz Margol. – Wierzę, że po spotkaniu kibice ŁKS nowym trunkiem będą mogli świętować nasze zwycięstwo – stwierdził Robaszek.

Skarby Miasta Łodzi już w sprzedaży
Skarby Miasta - Łódź 2018 (Wersja ŁKS)

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: