Poprawia się sytuacja kadrowa ŁKS

Niedziela, 11 marca 2018


Zespół ŁKS w sobotnim meczu z Błękitnymi Stargard (godz. 13) ma być dużo silniejszy. Do zdrowia wracaj± kontuzjowani piłkarze.W pierwszym wiosennym ligowym spotkaniu z Gryfem Wejherowo sztab szkoleniowy łódzkiego zespołu nie mógł skorzystać z kilku piłkarzy. Wszystko wskazuje, że przynajmniej dwóch z nich będzie gotowych do gry w następnej kolejce.

Lider drugiej linii ŁKS, Przemysław Kocot, doznał urazu stopy w sparingu z Rakowem Częstochowa (2:1). Wstępne diagnozy lekarzy nie były pomy¶lne dla zawodnika – przynajmniej miesięczna przerwa w grze. Okazało się, że nie jest tak Ľle. W poniedziałek Kocot ma rozpocz±ć treningi z drużyn±.

Tydzień temu zespół ŁKS, zamiast meczu ligowego z MKS Kluczbork, rozegrał grę wewnętrzn±. W jej ostatnich minutach mocno poturbowany został Jakub Kostyrka. Młodzieżowiec pauzował w spotkaniu z Gryfem, ale podobnie jak Kocot, w poniedziałek ma wznowić zajęcia.

Nie wiadomo kiedy do treningów wróc± Rafał Kujawa i Mikołaj Maschera, który po raz kolejny w ostatnim czasie się rozchorował. Niewykluczone, że również w najbliższych dniach.

Fot. CyfrasportDODAJ KOMENTARZ: