Śnieg zamiast zielonej murawy. Kolejny mecz ŁKS przełożony?

Wtorek, 20 marca 2018


W sobotę piłkarze ŁKS powinni rozegrać czwarte w tym roku spotkanie ligowe. Jak na razie łodzianie mają za sobą jedynie potyczkę z Gryfem Wejherowo (0:0). Niewykluczone, że również kolejny mecz zespołu z al. Unii zostanie przełożony.Pierwsza tegoroczna kolejka II ligi, ze względu na złe warunki atmosferyczne, została w całości przełożona. Zamiast spotkania z MKS Kluczbork piłkarze ŁKS rozegrali grę wewnętrzną, przy słonecznej pogodzie. Tydzień później łodzianie zmierzyli się u siebie z Gryfem, notując bezbramkowy remis. I to byłoby na tyle.

Spotkanie wyjazdowe z Błękitnymi zostało przełożone. Działacze klubu ze Stargardu poprosili władze PZPN o odwołanie meczu, gdyż nie byli w stanie odpowiednio przygotować boiska. Twierdzili, że ujemne temperatury źle wpłynęły na stan murawy, która nie nadawała się do gry. Szefowie piłkarskiego związku przyznali im rację.

W sobotę ŁKS powinien zmierzyć się u siebie ze Stalą Stalowa Wola. Zarządzający obiektem MAKiS przysnął i boisko, po piątkowych opadach, pokryte jest warstwą śniegu.Z tego powodu władze łódzkiego klubu zdecydowały się wstrzymać sprzedaż biletów na sobotni mecz. Niewykluczone, że kolejne spotkanie ŁKS zostanie przełożone. Jeśli tak rzeczywiście by się stało, podopiecznych trenera Wojciecha Robaszka od 31 marca do 1 czerwca czekałby prawdziwy maraton – 14 spotkań. Walki o awans do I ligi z pewnością by to nie ułatwiło...

Na szczęście do spotkania ze Stalą jest jeszcze trochę czasu i być może promienie słoneczne wyręczą w odśnieżaniu pracowników MAKiS.

Fot. Art.Repo - Łukasz ŻuchowskiDODAJ KOMENTARZ: